Субота,
25 лютого 2017

Наші спільноти

Більшість росіян схвалюють обмін Савченко - опитування

Більшість росіян, яким відомо про помилування української льотчиці Надії Савченко, незаконно засудженої в Росії, позитивно ставляться до її обміну на двох російських ГРУшників.

REUTERS
REUTERS

Про це свідчать дані опитування "Левада-центру". Згідно з даними опитування, про справу українки Надії Савченко знають близько 70% респондентів. Нічого не чули про українську льотчицю 20% опитаних.

Лише 7% росіян вважають суд над Савченко показовою розправою - опитування

Серед учасників дослідження, знайомих зі справою Надії Савченко, позитивно до помилування та обміну ставляться 43%, а негативно - 27%.

З твердженням, що Надія Савченко повинна була відбувати весь термін ув'язнення в Росії, 20-23 травня погоджувалися 48%, проте 27-30 травня (через кілька днів після помилування) так вважали лише 34%.

Кількість респондентів, які виступали за обмін, за той же проміжок часу різко зросла з 38% до 56%.

Як повідомляв УНІАН, президент Росії Володимир Путін 25 травня підписав указ про помилування Надії Савченко, яка незаконно була засуджена в Росії до 22 років колонії за звинуваченням у вбивстві журналістів ВГТРК на Донбасі.

Потім відбувся її обмін на российских ГРУшников Олександра Александрова та Євгена Єрофєєва, які були засуджені на 14 років кожен.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів

Новини суспільства

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку