В Україні заборонили трансляцію ще дев'яти російських телеканалів

11:37, 07 липня 2016
12640 8
оновлено

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення виключила з переліку іноземних програм, дозволених для ретрансляції на території України, російські телеканали «Улыбка ребенка», «Психология 21», «Охота и рыбалка», «Православная телекомпания «Союз», Amazing Life, Look TV, «Мини Муви», «Настоящее Смешное Телевидение» і Footschool TV.

Фото Jonas Sveningsson via flickr.com

За ухвалення відповідного рішення під час сьогоднішнього засідання члени Нацради проголосували одностайно.

Як повідомив очільник регулятора Юрій Артеменко, ці телеканали транслювали рекламу, яка не адаптована до вимог українського законодавства, що і стало основною причиною рішення регулятора.

Читайте такожВ Україні заборонили ще понад 30 російських фільмів (список)

Водночас, у зв'язку зі скороченням кількості російських телеканалів, дозволених для ретрансляції на території України, регулятор «пускає» на українське телебачення максимальну кількість європейських.

Зокрема, Нацрада на своєму засіданні дозволила трансляцію в Україні американського еротичного каналу Penthouse HD. Згідно із Законом «Про захист суспільної моралі» транслюватися цей канал буде з опівночі до 4 години ранку.

Як повідомляв УНІАН, 5 лютого 2015 року Верховна Рада ухвалила закон про внесення змін до деяких законів України щодо захисту інформаційного телерадіопростору України, яким встановлюються загальні критерії для визначення аудіовізуальної продукції, яка шкодить національній безпеці України, забороняється публічне використання такої продукції та визначаються санкції до суб'єктів господарювання, які ігноруватимуть таку заборону.

Із того часу Нацрада з телерадіомовлення заборонила трансляцію на території України 68 російських телеканалів.

Ці телеканали займаються російською пропагандою, спотворюють дійсність і є інструментом маніпуляції громадською думкою, що використовується країною-агресором.

У грудні 2015 року регулятор дозволив трансляцію в Україні голландських еротичних телеканалів Playboy TV, EROX HD і Erotica TV, а в травні 2016 року - дозволив трансляцію еротичного каналу NuArt TV, зареєстрованого в столиці Латвії Ризі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter