У Львові проведуть Відкриті Кубки з різних видів спорту

21:13, 21 липня 2016
393 0

У Львові започатковану нову програму з підтримки у проведенні Відкритих Кубків. Вже з серпня місяця львів’ян запрошують на спортивні змагання з різних видів спорту. За результатами спеціального конкурсу, визначено 26 спортивних федерацій, які власне організовуватимуть і проводитимуть змагання.

velosport.org.ua

«Місто вперше виділяє значні ресурси для проведення Відкритих Кубків. Наше завдання не тільки створити умови для організації заходів на якісно новому рівні, а й зробити ці заходи певною візитівкою міста. Ми прагнемо, щоб на Відкриті Кубки Львова приїжджали кращі спортсмени та команди не тільки з України, а й країн Європи», - цитує прес-служба ЛМР Володимира Шнайдера, начальника управління молоді, сім’ї та спорту.

Читайте такожУ центрі Львова встановлять пункти велопрокату

Слід зазначити, що відбір переможців на участь у програмі здійснювала конкурсна комісія, яка складалася з представників спортивного середовища м. Львова.

Також обов’язковою вимогою у проведення змагань є онлайн трансляція, щоб охопити більшу аудиторію любителів певного виду спорту. Загалом, Відкриті Кубки Львова у 2016 році будуть підтримані на близько 2, 7 млн.грн.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter