Звільнення заручників на Донбасі фактично заблоковано – Геращенко

20:11, 17 жовтня 2016
717 0

Заступник Голови Верховної Ради України, представник України в гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи Ірина Геращенко заявляє, що в ОРДЛО процес звільнення заручників фактично заблоковано.

За словами Геращенко, процес звільнення заручників фактично заблоковано / bykvu.com

Як повідомляє прес-служба апарату ВРУ, про це Геращенко повідомила під час зустрічі з помічником Генерального секретаря ООН, директором Регіонального бюро ПРООН для країн Європи Джіхан Султаноглу.

«Уповноважений президента нагадала, що зараз в ОРДЛО продовжують незаконно утримувати 110 громадян України і зауважила, що звільнення заручників фактично заблоковано»,- зазначається в повідомленні.

Геращенко наголосила на важливості роботи Міжнародного Комітету Червоного Хреста та інших міжнародних організацій.

Читайте такожБойовики визнали, що серед 600 людей у їхньому списку заручників є чимало непричетних до конфлікту на Донбасі - Геращенко

Вона також поінформувала, що лише спільними зусиллями президента, СБУ, парламенту та за підтримки міжнародної спільноти вдалось звільнити Володимира Жемчугова та представника ООН Юрія Супруна, якого, нехтуючи спеціальним імунітетом, бойовики майже півроку незаконно утримували на тимчасово окупованих територіях.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter