Четвер,
21 вересня 2017
Наші спільноти

Міноборони покарало 23 осіб за погане харчування армії

Двох керівників звільнено з посади, п‘ятьох попереджено про повну службову невідповідність, двох понижено в посаді, троє отримали сувору догану, восьмеро осіб отримали догану.

 / Фото УНІАН
Міноборони виявило у військових частинах ряд порушень / Фото УНІАН

За неякісну організацію харчування військовослужбовців до дисциплінарної відповідальності притягнуто 23 особи.

У Міноборони обіцяють до кінця року повністю забезпечити військових зимовою формою та взуттям

Як повідомили в Управлінні комунікацій та преси Міністерства оборони України, двох керівників звільнено з посади, п‘ятьох попереджено про повну службову невідповідність, двох понижено в посаді, троє отримали сувору догану, восьмеро осіб отримали догану.

«Після проведення перевірок у певній кількості військових частин було виявлено низку порушень. Це стосується і обліку особового складу, і якості продуктів харчування, а також якості самої послуги з харчування. Це неприпустимо. Тому я прийняв жорсткі рішення щодо тих осіб, дії яких призвели до таких наслідків», — заявив міністр оборони України Степан Полторак на засіданні колегії оборонного відомства. 

«Я не бачу кар’єрного росту для командира, який байдуже ставиться до своїх підлеглих. За організацію харчування персональну відповідальність має нести командир», - наголосив він.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку