Четвер,
17 серпня 2017
Наші спільноти

Вслід за молоком і м`ясом Росія береться за український алкоголь

Перевірятимуть на відповідність російським стандартам

Росспоживнагляд вирішив перевірити алкогольну продукцію українського виробництва на відповідність російським стандартам.

Як повідомляє радіо «Эхо Москвы», головний санітарний лікар Росії Геннадій ОНІЩЕНКО дав розпорядження регіональним управлінням Росспоживнагляду приступити до моніторингу відповідності українського алкоголю вимогам російських стандартів.

Особливу увагу управління Росспоживнагляду має звертати на постачальників і виробників, які раніше на російському ринку не працювали.

При перевірках санітарні лікарі, в першу чергу, повинні будуть визначати походження сировини, яке використовується при виробництві продукції, технологічні можливості підприємств, а також відповідність алкоголю вимогам безпеки.

Раніше Г.ОНІЩЕНКО заявляв, що на російському ринку з`явилися спиртомісткі рідини, які були вироблені в Молдові, а потім за допомогою реекспортної схеми через Україну доставлені до Росії.

Він також звертав увагу на те, що обсяги поставок алкогольної продукції від вже відомих українських виробників різко зросли.

Як повідомляв УНІАН, навесні Росія заборонила імпорт спиртомістких рідин до Росії з Грузії і Молдови як таких, що не відповідають санітарно-епідеміологічним нормам.

 

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку