У Житомирі відбулися навчальні семінари з догляду за дементними людьми

13:37, 14 лютого 2018
Суспільство
254 0
На семінарах обговорили основи догляду за дементними людьми / фото zt-rada.gov.ua

Про це УНІАН повідомили у прес-службі Житомирської міської ради.

Як зазначається у повідомленні, цього тижня у Житомирі відбулися навчальні семінари на тему «Деменція, її ознаки та основи догляду за дементною людиною».

Ці заходи провели для привернення уваги суспільства до проблеми людей з деменцією, їх організувала Всеукраїнська благодійна організація «Турбота про літніх в Україні» спільно з департаментом соціальної політики Житомирської міської ради. Цей проект реалізується у дев’яти містах України, серед яких - Київ, Житомир, Чернігів, Хмельницький, Тернопіль, Івано-Франківськ та Миколаїв.

Читайте такожУ Житомирі людей з особливими потребами вчать, як започаткувати власну справу

Участь у семінарах взяли близькі та родичі людей з деменцією, соціальні працівники Житомирського міського територіального центру обслуговування одиноких непрацездатних громадян, поліцейські Національної поліції України, волонтери організації «Турбота про літніх в Україні» та інші.

На семінарах обговорили основи догляду за дементними людьми з позиції родичів та професійних груп, які у своїй роботі стикаються з ними. Присутнім продемонстрували відеоматеріали, навчальні та практичні рекомендації, які успішно реалізовуються за кордоном.

Деменція — синдром стійкого порушення когнітивних функцій у результаті органічного ураження мозку. В Україні на деменцію страждають 63 тисячі людей. Щороку занедужують понад 4,5 тисячі осіб. Люди, що страждають на деменцію, потребують особливого догляду та уваги від оточуючих.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter