Олексій Гетьман прокоментував отруєння дружини очільника ГУР Буданова / колаж УНІАН, скріншот

Ветеран російсько-української війни, майор запасу НГУ Олексій Гетьман прокоментував отруєння дружини очільника ГУР Кирила Буданова Маріанни. Цілком імовірно, що ціллю атаки були співробітники ГУР – можливо, й сам Буданов. 

"Це могли зробити росіяни. Не факт, що це був навмисний замах саме на дружину Буданова. Цілком ймовірно, що це була атака на співробітників ГУР. Можна припустити що дружина Буданова потрапила випадково, а основною ціллю були співробітники та, можливо, сам Буданов, це одна з версій", – зазначив він в ефірі телеканалу "Еспресо".

Проте є ще одна версія – замах безпосередньо на дружину начальника ГУР Маріанну Буданову. Гетьман наголосив, що це "неприпустимо по правилах розвідки та спецслужб". 

Відео дня

"Є неписані правила, "кодекс честі" як то кажуть, якого намагаються дотримуватися такі служби. Можна "полювати" на якогось державного діяча, робітника спецслужб. Це можна зрозуміти, тим більше під час війни. Атакувати родину – неприпустимо, не можна створювати замахи на дружин, чоловіків, дітей, батьків. Якщо це була цілеспрямована атака на дружину, це просто показує, що це за люди і їхні служби", – наголосив майор запасу НГУ. 

Водночас він додав, що на такий замах має бути відповідь від України. Проте йдеться не про отруєння, умовно, дружини Путіна. 

"Я думаю що за це має бути відповідь, але не отруїти дружину Путіна, наприклад, а вбити Путіна. Маємо право це робити, це законна ціль під час війни. Адже він не просто політичний діяч, він головнокомандувач і ми маємо атакувати весь командний склад їхніх військ. Правда, буде важко вбити саме Путіна, бо є багато його двійників", – констатував Олексій Гетьман.

Отруєння дружини Буданова: основне

28 листопада стало відомо, що дружину очільника Головного управління розвідки України Маріанну Буданову отруїли важкими металами. Вона вже завершує курс лікування в одній із українських лікарень. Крім того, отруїли кількох співробітників розвідки. 

Російська пропаганда не забарилася зі своєю "оцінкою". На росТБ заявили, що Буданов сам отруїв дружину та навіть вигадали "причину". 

Вас також можуть зацікавити новини: