В РФ заявили, що Буданов сам отруїв дружину / УНІАН

Російська пропаганда не могла пройти повз новини про отруєння дружини очільника Головного управління розвідки Кирила Буданова Маріанни. У кремлівських рупорів навіть є власна "версія" цього замаху.

В ефірі однієї з пропагандистських програм топ-пропагандисти цинічно натякнули на те, що Маріанна Буданова нібито могла зраджувати чоловіку, адже разом з нею отруїлися кілька чоловіків - високопоставлених чиновників ГУР.

"Чим Маріанна тоді займалася з підлеглими свого чоловіка. Ну, може, температуру один одному міряли (за однією з версій причиною отруєння могла бути ртуть - УНІАН). Це вже їхні справи", - заявив один з пропагандистів.

Втім, на цьому його божевільні "версії" не закінчилися. Кремлівський рупор заявив, що Маріанну Буданову міг отруїти її ж чоловік.

"Можливо, до цього чоловік причетний? Є такий Річард Мур - начальник Мі6. У нього є заступник - забув прізвище. Так от, була публікація, що у цього заступника начальника Мі6 стосунки з Будановим. Це ж може бути таке, у них там своя романтика", - заявив пропагандист.

"Експерти" та інші пропагандисти відреагували на цю "версію" усмішкою. Втім, у ці нісенітниці, схоже, ніхто з присутніх не повірив.

Отруєння Маріанни Буданової

Вчора стало відомо, що Маріанна стала жертвою отруєння. За даними ЗМІ, мова йде про важкі метали, які не використовуються в побуті та воєнній справі. Також отруїли кількох працівників розвідки.

За даними УНІАН, Буданова проходить лікування в Україні. Згодом представник розвідки Андрій Юсов підтвердив інформацію ЗМІ. Він каже, що курс лікування дружини Буданова майже завершено.

Вас також можуть зацікавити новини: