'Українська команда' терміново передала захисникам Вовчанська партію дронів та закликала інші організації також допомогти

Волонтерський штаб "Українська команда" передав захисникам Вовчанська термінову допомогу - велику партію дронів. Волонтери також звернулися до інших організацій допомогти захисникам на Харківському напрямку. Про це йдеться на Facebook-сторінці "Української команди".

"Сьогодні вся увага прикута до Вовчанська. Там пекло, і нашим хлопцям терміново потрібна підтримка. "Українська команда" терміново передала партію дронів та системи Starlink 57 бригаді. Її бійці воювали в Бахмуті, тримали Куп’янський напрямок, а зараз захищають Вовчанськ", - заявив керівник "Української команди" Артур Палатний.

Волонтери закликали інші організації також допомогти захисникам Харківщини.

Відео дня

"Закликаємо інші волонтерські організації і бізнес терміново мобілізувати свої можливості і ресурси для допомоги захисникам на Харківському напрямку", - заявили в "Українській команді".

Раніше "Українська команда" передала велику партію дронів-літаків 72 окремій механізованій бригаді ім. Чорних Запорожців, які воюють на Сході України.

Також волонтери привезли великі дрони, на які донатили українці, на передову батальйону "Свобода" 4 бригади оперативного призначення "Рубіж" НГУ.