Українська каратистка, срібна призерка Олімпійських ігор 2020 року Анжеліка Терлюга у вересні цього року виходить заміж за тренера і майстера спорту міжнародного класу з карате Володимира Зарецького.

Про це вона розповіла під час святкового заходу, який був організований за підтримки групи "Метінвест" з нагоди 30-ї річниці створення Національного олімпійського комітету.

"Я спершу з'їздила на Олімпіаду, потім пройшов десь тиждень-два, і почала підготовку до весілля. Саме весілля буде в кінці вересня. Сукню вже купила і довго не вибирала, бо в мене не було на це часу. Довелося все робити швидко, і сама підготовка до весілля проходить швидко. Загалом, я  готуюся до весілля як звичайна людина", - розповіла Терлюга.

Читайте такожЛілія Подковаєва презентувала книгу, присвячену перемогам української олімпійської збірноїВідповідаючи на запитання про те, куди вона витратить кошти, отримані за срібну медаль на Олімпіаді (2,2 млн грн – УНІАН), Терлюга підкреслила, що частину коштів віддасть тренеру.

"Частина грошей (зароблених на Олімпіаді за срібну медаль – УНІАН) буде передаватися особистому тренеру, який мене готував, а ту частину, яка в мене залишиться, я ще не вирішила, куди буду інвестувати, бо зараз я займаюся побудовою сім’ї. І в майбутньому ми вже з чоловіком будемо визначатися, куди витрачати ці фінанси", - розповіла спортсменка.

Як повідомляв УНІАН, у 2019 року в Кривому Розі за підтримки "Метінвесту" пройшов біговій напівмарафон Steel Run і тренувальний фановий нічний забіг перед марафоном - забіг на короткі дистанції в яскравих костюмах для популяризації здорового способу життя. У забігу взяли участь близько 1,5 тисяч спортсменів.

Довідка УНІАН. Група "Метінвест" - міжнародна вертикально інтегрована гірничо-металургійна група компаній, яка є найбільшим в Україні виробником сталі.

Основні акціонери "Метінвесту" - група українського бізнесмена Ріната Ахметова СКМ (71,24%) і група "Смарт-Холдинг" Вадима Новинського (23,76%).