Серхіо Агуеро забив три голи "Арсеналу" / twitter.com/mancity

«Манчестер Сіті» у центральному матчі 25-го туру англійської Прем'єр-ліги завдав поразки лондонському «Арсеналу». Зустріч, що проходила на стадіоні «Етіхад» в Манчестері, закінчилася з рахунком 3:1 на користь господарів.

«Манчестер Сіті» відкрив рахунок вже на першій хвилині - відзначився Серхіо Агуеро. «Арсенал» відігрався через 10 хвилин: Лоран Косельні після кутового головою відправив м'яч у ворота. Але ще до перерви Агуеро відновив перевагу господарів, а в другому таймі оформив хет-трик.

Після цієї перемоги «Манчестер Сіті» наблизився до лідера в турнірній таблиці «Ліверпуля». «Городяни» з 59 очками займають друге місце, відстаючи від «Ліверпуля» на два очки. Втім, "Червоні" мають матч у запасі - лідер чемпіонату в понеділок зіграє з «Вест Хемом». «Арсенал» з 47 очками — на шостій позиції.