Маріуполь виграв у Львова / фото: УПЛ

У 28-му турі чемпіонату України "Маріуполь" приймав "Львів". Господарі поля здобули перемогу з рахунком 2:0.

"Маріуполь" міг вийти вперед на 39-й хвилині матчу, але Руслан Фомін не реалізував пенальті. На удар форварда зреагував Богдан Сарнавський.

На 74-й хвилині зустрічі господарі вийшли вперед - контратаку точним ударом завершив Олександр Пихальонок. У компенсований до другого тайму час Олександр Зубков подвоїв перевагу "Маріуполя".

Після цього матчу маріупольці набрали 39 очок і посідають четверте місце в турнірній таблиці УПЛ. У "Львова" - 30 очок і шостий рядок.

"Маріуполь" - ФК "Львів" - 2:0

Голи: Пихальонок, 74, Зубков, 90+2

"Маріуполь": Гальчук, Кірюханцев (Тищенко, 87), Чоботенко, Яворський, Биков, Ігнатенко, Зубков, Пихальонок, Мішньов, Вакула (Сікан, 70), Фомін (Горбунов, 78).

ФК "Львів": Сарнавський, Вісенте (Парамонов, 46), Адамюк, Борзенко, Насонов, Сабіно (Шина, 68), Мартан (Приймак, 59), Педро, Липе, Пернамбуко, Бруно.

На 39-й хвилині Руслан Фомін не забив пенальті (воротар).

УНІАН раніше також повідомляв про те, що найкращим гравцем УПЛ в квітні був визнаний футболіст "Динамо".