Манчестер Сіті обіграв Уотфорд у фіналі Кубка Англії / REUTERS

У Лондоні на стадіоні «Уемблі» відбувся фінальний матч Кубка Англії «Манчестер Сіті» - «Уотфорд». Зустріч завершилася з рахунком 6:0 на користь команди Хосепа Гвардіоли.

Автором першого голу став півзахисник Давід Сільва, який відзначився на 26-й хвилині. До перерви перевагу «Сіті» збільшив нападник Рахім Стерлінг. Хавбек Кевін Де Брюйне довів рахунок до розгромного на 61-й хвилині. В середині другого тайму ще один м'яч у ворота «Уотфорда» забив форвард Габріел Жезус. Наприкінці зустрічі Стерлінг записав в актив два голи.

Зазначимо, що весь матч у складі переможців провів український захисник Олександр Зінченко.

«Манчестер Сіті» став переможцем Кубка Англії в шостий раз в історії. Раніше «городяни» вигравали трофей в 1904, 1934, 1956, 1969 і 2011 роках. Лідером за кількістю перемог в турнірі є лондонський «Арсенал» (13), друге місце займає «Манчестер Юнайтед» (12).