Руслан Малиновський провів на полі весь матч / фото: twitter.com/Atalanta_BC

Український півзахисник "Аталанти" Руслан Малиновський віддав результативну передачу в матчі 1/8 фіналу Кубка Італії проти "Фіорентини".

Малиновський вийшов на поле з перших хвилин, а на 67-й хвилині асистував Йосипу Ілічічу. Українець отримав м'яч біля краю штрафного, розвернувся і з-під захисника віддав передачу в центр.

Ассист Малиновського в підсумку не допоміг "Аталанті", яка пропустила вирішальний гол на 84-й хвилині і вибула з турніру - 1:2.

На рахунку гравця збірної України тепер 3 голи і 2 передачі в 23 матчах за "Аталанту" в нинішньому сезоні.

Раніше УНІАН також повідомляв про те, що гол Кріштіану Роналду допоміг "Ювентусу" обіграти "Рому" і повернутися на вершину Серії А.