Лєднєв забив гол зі штрафного, але не реалізував пенальті / фото: ФК Зоря

У рамках 21-го туру української Прем'єр-ліги донецький "Олімпік" приймав чернігівську "Десну", а луганська "Зоря" грала зі "Львовом".

Чернівецька команда здобула перемогу з рахунком 2:1.

"Десна" пропустила першою вже на 4-й хвилині, однак практично відразу відповіла голом Філіппова. Перемогу чернігівському клубу приніс Арвеладзе ударом під поперечку зі штрафного на 76-й хвилині.

"Десна" набрала 39 очок і посідає четверте місце в УПЛ. В активі у "Львова" 19 очок і дев'яте місце.

"Олімпік" - "Десна" - 1:2

Голи: Дегтярьов, 4 - Філіппов, 6, Арвеладзе, 77

"Олімпік": Кринський, Литвин, Снурніцин, Зотько, Ксьонз, Завійський (Кравчук, 64), Цимбалюк, Політило (Балашов, 81), Кравченко, Тейшейра (Шахаб, 58), Дегтярьов

"Десна": Паст, Конопля (Картушов, 72), Тамм, Гітченко, Мостовий, Арвеладзе, Домбровський, Фаворов, Тотовицький (Будківський, 78), Калітвінцев, Філіппов (Єрмаков, 86)

Попередження: Кравченко, Дегтярьов, Литвин - Філіппов, Будківський, Паст

"Зоря" здобула перемогу над "Львовом" з рахунком 2:0. Луганчани забили обидва голи вже після перерви. На 54-й хвилині Кабаєв відкрив рахунок, замкнувши простріл від Іванисені. На 88-й хвилині Лєднєв прошив стінку зі штрафного і встановив остаточний рахунок.

Варто зазначити, що у ворота "Львова" було призначено два пенальті, але голкіпер Сарнавський зумів впоратися з ударами Громова і Лєднєва.

"Зоря" набрала 43 очки й тепер знову займає друге місце в таблиці УПЛ, випереджаючи "Динамо" на один пункт.

"Зоря" - "Львів" - 2:0

Голи: Кабаєв, 54, Лєднєв, 89

"Зоря": Василь, Тимчик, Іванисеня, Вернидуб, Чеберко, Цвек, Луньов (Лєднєв, 80), Кочергін, Циганікс, Громов, Кабаєв

"Львів": Сарнавський, Гончар, Борзенко, Братков, Бопесу, Джонатан (Приймак, 82), Богунов, Альваро, Шина, Люлька (Велвес, 64), Ренан (Яковелли, 57)

Попередження: Тимчик, Кабаєв, Циганікс - Гончар, Борзенко, Богунов, Альваро, Братков