Сергій Ребров / фото REUTERS

"Ференцварош", який очолює Сергій Ребров, у 30-му турі чемпіонату Угорщини в гостях зустрічався з "Гонведом" і здобув перемогу з рахунком 2:0. Ці три очки принесли команді українського фахівця другий поспіль титул чемпіона країни.

У складі команди Реброва у грі взяли участь двоє українців - Олександр Зубков та Ігор Гаратин. Перший вийшов на поле у старті, а на 53-й хвилині відзначився результативною передачею. Другий вийшов на заміну на 77-й хвилині.

"Ференцварош" став недосяжним для переслідувачів і вдруге поспіль під керівництвом Сергія Реброва став чемпіоном. У наступному сезоні команда виступить у кваліфікації Ліги чемпіонів.

До призначення українського тренера "Ференцварош" ставав чемпіоном всього один раз за 14 років.

УНІАН раніше повідомляв про те, що Ребров відповів на чутки про перехід до турецького топ-клубу.