Шахтар Солігорськ - Динамо Брест - 4:2 / фото: twitter.com/fcshakhterby

29 квітня у матчі-відповіді 1/2 фіналу Кубка Білорусі солігорський "Шахтар", який очолює Юрій Вернидуб, приймав брестське "Динамо" Артема Мілевського.

Зустріч завершилася вольовою перемогою "Шахтаря" з рахунком 4:2. Однак далі пройшло "Динамо", яке в першому матчі виграло з рахунком 2:0.

Варто відзначити, що після першого тайму команда Вернидуба програвала з рахунком 0:2, але в період з 58-ї по 74-ю хвилини зуміла відзначитися чотири рази. Однак створити справжній подвиг і забити п'ятий м'яч, який би вивів команду у фінал, "Шахтарю" не вдалося.

Мілевський в цьому матчі провів на полі 54 хвилини. Інші українці "Динамо" (Олександр Нойок та Євген Хачеріді) у цій зустрічі не грали.

"Шахтар" Солігорськ - "Динамо" Брест - 4:2 (перший матч - 0:2)

Голи: Іванович, 58, Лисакович, 60, 67 (з пенальті), Подстрєлов, 74 - Савицький, 20, Гордійчук, 38

Брестське "Динамо" вийшло у фінал Кубка Білорусі в третій раз за останні чотири роки. Суперником команди буде БАТЕ.

Як повідомляв УНІАН, раніше "Шахтар" Вернидуба обіграв "Динамо" Мілевського у чемпіонаті Білорусі.