Кременчуг закинув у ворота "Вовків" шість шайб / uhl.ua

У Києві відбувся другий матч 23-го туру чемпіонату Української хокейної ліги - Парі-Матч між місцевими «Крижаними Вовками» і «Кременчуком».

Різниця шайб за підсумками п'яти раніше зіграних матчів становила 53:9 на користь "городян", які бачилися явним фаворитом зустрічі, повідомляє офіційний сайт ліги.

Переломним епізодом першого періоду стала 10-а хвилина зустрічі, коли перелом ноги отримав форвард «Крижаних Вовків» Соломон Шапіро. Буквально відразу після цього Олексій Красильников і Олексій Ворона відправили по шайбі у ворота Микити Глотова, і зробили перевагу «Кременчука» досить комфортним.

У другому періоді «Крижані Вовки» помітно активізувалися в атаці і завдяки точним кидкам Олексія Черемнова і Микити Шабанова, змогли зрівняти рахунок на табло. Тим не менш, ще до другої сирени Віктор Тютченко, Гліб Кривошапкин та Іван Ципнятов вивели "городян" вперед і довели рахунок на табло до 2:5.

У заключній двадцятихвилинці команди суттєво зменшили швидкості і гостроту своїх атак, але ще раз своїм шансом біля чужих воріт скористався Віктор Тютченко, встановивши остаточний рахунок - 2:6 на користь «Кременчука».

Нагадаємо, що 20 грудня о 19:30 в рамках перенесеного 22-го туру УХЛ-Парі-Матч відбудеться зустріч між МХК «Динамо» (Харків) і «Донбасом».

«Крижані Вовки» - «Кременчуг» 2:6 (0:2, 2:3, 0:1)

Шайби: 0:1 Красильников (Тютченко, Цыпнятов), 12:24. 0:2 Ворона (Савченко, Гриценко), 13:02. 1:2 Федосов (Двірник, Шабанов), 25:22. 2:2 Шабанов (Черемнов), 27:52. 2:3 Тютченко (Красильников, Цыпнятов - більш.), 32:29. 2:4Кривошапкин (Кисельов - менше і менше.), 34:37. 2:5 Цыпнятов (Кривошапкин, Толстушко), 35:53. 2:6 Хришпенц (Цыпнятов, Толстушко), 51:08.