Тарас Бондарчук / НОК України

Українці виграли ще дві нагороди на літній юнацькій Олімпіаді, яка проходить в Буенос-Айресі.

Боксер Тарас Бондарчук у ваговій категорії 60 кг у фінальному поєдинку програв Атічайє Поемсапе з Таїланду. В результаті український боксер завоював срібло.

У стрибках у воду українка Софія Лискун виграла свою другу нагороду на літніх юнацьких Олімпійських іграх. У міксті з росіянином Русланом Терновим Лискун показала третій результат у стрибках з 10-трампліну – 371.15 балів.

Раніше Лискун виграла срібло в особистому заліку, до нього вона додала бронзу в міксті.

Як повідомляє офіційний сайт НОК України, в української збірної 21 медаль літньої юнацької Олімпіади. Серед них - 7 золотих, 7 срібних та 7 бронзових нагород.