Збірна Фінляндії виграла молодіжний чемпіонат світу / IIHF

Збірна Фінляндії перемогла США в фінальному матчі чемпіонату світу 2019 року серед молодіжних команд. Зустріч завершилася з рахунком 3:2 на користь фінів, повідомляє офіційний сайт змагань.

Переможну шайбу на 59-й хвилині зустрічі закинув форвард фінської збірної Каапо Какко. Команді США вдалося відігратися з рахунку 0:2, закинувши дві шайби за дві хвилини в третьому періоді, але на більше США не вистачило.

Цей матч закрив програму молодіжного чемпіонату світу, що стартував 27 грудня в Канаді.

Фіни вп'яте в історії виграли молодіжний чемпіонат світу з хокею, а американці закінчили з медалями четвертий подібний турнір поспіль.

Володарями бронзи стали росіяни, які перемогли швейцарців з рахунком 5:2.