Збірна України виграла останній матч ЧС з хокею з м'ячем / facebook.com/groups/ukrbandy

Збірна України з хокею з м'ячем провела останній матч на чемпіонаті світу, де у грі за 9-10 місця в Групі В обіграла команду Китаю.

Матч завершився з рахунком 7:2, повідомляє офіційний сайт змагань.

Вже за 22 секунди після початку гри Дмитро Цимбал відкрив рахунок. Щоправда на 6-й і 12-й хвилинах суперники зрівняли рахунок і вийшли вперед - 1:2. Втім, після цього відзначалися тільки українці. На 15-й хвилині Роман Левченко зрівняв рахунок, а на 19-й - Цимбал вивів свою команду вперед - 3:2.

Після перерви Левченко також зробив дубль - 4:2, а потім Євген Дзюбенко, Іван Шведченко і Матвій Хотянцев довели рахунок до 7:2.

Таким чином, збірна України посіла підсумкове 9-е місце в Групі В чемпіонату світу-2019 по хокею з м'ячем.