Еліна Світоліна / j48tennis.net

Перша ракетка України Еліна Світоліна повернулася у топ-5 тенісисток світу. В оновленому рейтингу WTA Світоліна з 5225 очками посідає 5-е місце, що на одну позицію вище, ніж тиждень тому. Прогресу вдалося досягти за рахунок вдалого виступу на престижному турнірі в американському Індіан-Уелссі, де українка дійшла до півфіналу. Там вона програла майбутній чемпіонці змагань канадці Б'янці Андреєску.

Ще дві українки Леся Цуренко і Даяна Ястремська йдуть без змін – 28-ме і 37-ме місце відповідно. Катерина Козлова піднялася на 13 позицій вгору, тепер вона 101-ша в рейтингу. Дві позиції втратила 126-та Ангеліна Калініна, на 4 позиції опустилася Катаріна Завацька (177), а Марта Костюк впала аж на 57 позицій – на 247-е місце.

Лідирує, як і раніше Наомі Осака з Японії. Чешка Петра Квітова обійшла Симону Халеп і стала другою, а румунська тенісистка тепер третя. На четвертому місці розташувалася Анжелік Кербер, яка випереджає Світоліну на 90 очок.