"Миколаїв" - "Київ-Баскет" / fbu.ua

У п'ятницю відбулися дві гри плей-офф баскетбольної Суперліги. "Миколаїв" обіграв вдома "Київ-Баскет", а "Черкаські Мавпи" в рідних стінах перемогли "Запоріжжя". В обох протистояннях рахунок в серії став рівним - 1:1.

Про це повідомляє офіційний сайт змагань.

У Миколаєві відбувся другий матч чвертьфінальної серії української Суперліги між однойменним клубом і "Київ-Баскетом", в якому господарі обіграли столичну команду з рахунком 103:94.

Таким чином, після поразки в Києві (70:82) "Миколаїв" зрівняв рахунок у серії. За підсумками третьої чверті підопічні Євгена Мурзіна вели з різницею в 12 пунктів, але дозволили господарям відігратися і перевести гру в овертайм, де поступилися 9 очок.

Найрезультативнішими баскетболістами матчу стали гравці киян Моріс Крик і Павло Крутоус, які набрали 24 очки.

Вирішальний матч серії відбудеться в Києві у вівторок, 2 квітня.

Суперліга. Плей-офф 1/4 фіналу. Другий матч (1:1)

Миколаїв — Київ-Баскет 103:94 (25:31, 19:16, 15:24, 26:14, 18:9 ОТ)

Миколаїв: Зотов (20 + 8 передач), Попов (20 + 5 передач), Омоера (18 + 11 підбирань), Адедіран (15 + 8 підбирань), Приймак (12)

Київ-Баскет: Крик (24 + 7 передач), Крутоус (24), Сандул (10 + 5 підбирань)

В іншому матчі сьогоднішнього дня чинні чемпіони країни "Черкаські Мавпи" також зрівняли рахунок у серії з "Запоріжжям" після виїзної поразки в першій грі.

Таким чином, встановився рівний рахунок у серії між першою і останньою командою регулярного чемпіонату країни.

Ключовим відрізком матчі стала третя чверть, яку чинний чемпіон України виграв з різницею в 16 пунктів - заділ, який "Запоріжжя" так і не вдалося відіграти.

Найрезультативнішим гравцем матчу став баскетболіст "Мавп" Руслан Отверченко, який записав на свій рахунок 30 пунктів, а також 3 підбори і 5 передач.

Вирішальний матч серії відбудеться в Запоріжжі у вівторок, 2 квітня.

Черкаські Мавпи — Запоріжжя 101:91 (22:26, 25:24, 32:16, 22:25)

"Черкаські Мавпи": Отверченко (30 + 5 передач), Коуклі (21 + 7 підбирань), Янг (19 + 5 підбирань + 7 передач), Кольченко (17 + 7 передач)

Запоріжжя: Киндал (17 + 9 підбирань), Холтон (17 + 5 передач), Пресслі (14), Трент (13 + 5 передач), Шевченко (13 + 5 підбирань), Мироненко (9)