"Сент-Луїс" обіграв "Даллас" / REUTERS

Напередодні відбувся один поєдинок другого раунду Кубка Стенлі. У третьому матчі чвертьфінальної серії «Сент-Луїс Блюз» на виїзді взяв гору над «Далласом» - 4:3.

Рахунок вже на другій хвилині відкрив форвард гостей Джейден Шварц, Александр Радулов в більшості відновив рівновагу. Знову «блюзменів» вперед у середині другого періоду вивів Тайлер Бозак. Результативним вийшов відрізок наприкінці зустрічі, коли команди провели по дві результативні атаки. «Сент-Луїс» вийшов вперед у серії 2-1.

«Даллас» – «Сент-Луїс» 3:4 (1:1, 0:1, 2:2)

Шайби: 0:1 Шварц (Парейко, О'Райллі), 1:27, 1:1 Радулов (Спецца, Даулінг), 17:12, ГБ, 1:2 Бозак (Томас, Данн), 28:30, 2:2 Кольяно (Янмарк), 53:06, ГМ, 2:3 Пьєтранджело (Боумистер, Шварц), 54:24, 3:3 Сегін (Хейсканен, Цуккарелло), 55:52, 3:4 Маруні (Боумистер, Бозак), 58:22

Воротарі: Бішоп – Биннингтон