Даяна Ястремська / REUTERS

Українські тенісистки Еліна Світоліна і Даяна Ястремська здобули перемоги у другому раунді турніру серії Premier 5 в Ухані (призовий фонд - $2,828,000).

Світоліна, яка є третьою ракеткою світу, зустрічалася з іспанкою Гарбіньє Мугурусою - 26-м номером рейтингу WTA.

Матч тривав 1 годину і 36 хвилин, а українка здобула перемогу у двох сетах - 7:5, 6:2. Світоліна не виконала жодної подачі навиліт, допустила 2 подвійні помилки та виграла 5 геймів на прийомі.

У третьому колі Еліна, яка здобула 25-ту перемогу на харді в цьому році, зустрінеться з росіянкою Світланою Кузнєцовою.

Друга ракетка України і 27-й номер рейтингу WTA Даяна Ястремська протистояла американці Крістіні Макхейл (WTA 104).

Українка зуміла перемогти в двох сетах - 6:3, 7:6 (7). У другій партії американка вела з рахунком 5:2, але Ястремська зробила камбек.

У третьому колі Даяна зустрінеться з переможницею матчу Аманда Анісімова (США) – Кароліна Плишкова (Чехія).

УНІАН раніше також повідомляв про те, що Еліна Світоліна не змогла вийти у чвертьфінал турніру в Гуанчжоу через проблеми з коліном.