44-та артбригада отримала майже 50 тисяч гривень допомоги від райдержадміністрацій Тернопільщини

20:48, 15 червня 2016
Тернопіль
549 0

44-та артбригада отримала акумулятори та необхідні  інструменти на суму 49 тисяч гривень від райдержадміністрацій Тернопільщини.

армія солдати всу збройні / upogau.org

Як повідомили УНІАН в  прес-службі облдержадміністрації, шефську допомогу надали адміністрації Борщівського, Бучацького, Збаразького, Підгаєцького та Чортківського районів.

Читайте такожРятуючи дитину під час шторму в Затоці, потонув "сучасний Сухомлинський" з Тернополя - ЗМІ

Бригада, яка налічує майже 3 тис. бійців,  дислокується в Тернополі та наразі виконує бойові завдання у зоні АТО.

«Всебічна підтримка бійців, які протистоять агресору на сході України, залишається одним із найважливіших пріоритетів для Тернопільщини. Спільними зусиллями нам вдається регулярно передавати для потреб армії допомогу у вигляді харчів, ремонтних матеріалів, предметів побуту та гігієни, одягу, медикаментів тощо. Тішить, що районні адміністрації та структурні підрозділи розуміють важливість роботи в напрямку зміцнення обороноздатності країни та відповідально підходять до її виконання», – зазначив голова ТОДА Степан Барна.

Він зауважив, що допомогу надано в рамках угоди про шефство над бригадою.

У травні шефську допомогу передали 8 інших районів Тернопільщини, а також Департамент агропромислового розвитку та відділ сім`ї та молоді ОДА. Її загальна сума склала 116 тис. грн.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter