Тернопільський перинатальний центр отримав новий автомобіль

14:35, 03 лютого 2017
Тернопіль
156 0

Тернопільський обласний клінічний перинатальний центр «Мати і дитина» отримав новий, оснащений всім необхідним санітарний автомобіль «Crestline GM Chevrolet G 3500» .

ТОДА

Як повідомили УНІАНв прес-службі управління охорони здоров’я облдержадміністрації, це стало можливим в результаті плідної півторарічної співпраці з «Канадським Фондом Дітям Чорнобиля», Конгресом Українців Канади, Міжнародним благодійним фондом «Карітас України».

Читайте такожГолова Тернопільської ОДА взяв участь у флешмобі "22PushUpChallenge" (відео)

Кошти на купівлю та оснащення реанімобіля сучасним обладнанням збирали українці, Які проживають в Канаді. ,  а також компанії «Автологістика» за доставку і технічну підготовку автомобілів до експлуатації.

Начальник обласного управління охорони здоров’я Володимир Богайчук зазначив, що даний автомобіль допоможе забезпечити маршрутизацію пацієнток високого ризику (а це 15-17% всіх вагітних) із найвіддаленішого куточка  області до перинатального центру, де створено найкращі умови для розродження вагітних групи високого ризику, про ведення передчасних пологів, для виходжування недоношених малюків з надзвичайно малою вагою тіла.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter