На Тернопільщині на підтримку воїнів АТО у найближчі 3 роки в обласному бюджеті заклали 10 млн грн

17:01, 14 березня 2017
Тернопіль
87 0

У рамках програми «Турбота» з обласного бюджету в період з 2017 по 2020 роки виділять понад 10 млн грн на підтримку учасників антитерористичної операції та бойових дій. 

Український військовослужбовець у зоні проведення АТО / Фото УНІАН

Як повідомили УНІАН в прес-службі облдержадміністрації, про це під час святкування Дня українського добровольця заявив голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна.  

«Наше завдання – щоб кожен доброволець, захисник нашої держави, був максимально забезпечений вирішенням питань соціального захисту й медичного забезпечення. Ми повинні кожному надати можливість отримати земельну ділянку, а також оздоровлення у санаторних закладах Тернопільської області», – наголосив очільник області.

За словами Барни, 68 військовослужбовців-добровольців у Тернопільській області вже отримали відповідний статус учасника бойових дій.

«Хлопці, які у лютому-березні 2014 року першими стали на захист територіальної цілісності України — всі вони добровольці. І саме з добровольців почала формуватися українська армія. Перші добровольці віддали своє життя, захищаючи рідну країну. Відновлену 44-ту артилерійську бригаду сьогодні також формують добровольці», – зауважив Барна.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter