У Флоренції встановлять пам’ятник Тарасу Шевченку / фото УНІАН

Муніципалітет Флоренції ухвалив рішення про встановлення у місті пам’ятника українському поету, художнику, борцю за свободу українського народу Тарасу Шевченку.

Про це заявив мер Києва Віталій Кличко, повідомили УНІАН у прес-службі міського голови.

Читайте такожВ Україні зросла кількість туристів з Європи, Азії, Ізраїлю та США

Монумент буде встановлено в центрі Флоренції неподалік від всесвітньовідомого кафедрального собору Santa Maria del Fiore, на площі перед однією з найбільших бібліотек міста.

Автором монументу є відомий український скульптор Олег Пінчук. Пам’ятник є подарунком Флоренції від Києва і виготовлений за ініціативи Кличка та за рахунок українських меценатів.

У прес-службі мера нагадали, 21-22 квітня 2016 року Кличко під час робочого візиту до Флоренції на зустрічі з мером міста Даріо Нарделлою обговорив можливість встановлення у Флоренції пам'ятника Шевченку.

До того, у 2015 року спільними зусиллями київської міської влади, Посольства Італії в Україні та міжпарламентської групи дружби України та Італії у столиці України, на Володимирській гірці, відкрили пам’ятник італійському поету, що народився у Флоренції, Данте Аліг‘єрі.

Пам'ятник Данте - спільний твір італійського скульптора Лучано Массарі і українського архітектора Леоніда Малого. Монумент був подарунком Флоренції Києву.

Читайте свіжі новини туризму, шукайте ідеї для подорожей і дивіться мальовничі фото з усього світу на Телеграм канал УНІАН.Туризм.