REUTERS

Бойовики на Донбасі почали нову хвилю "мобілізації" для того, щоб доукомплектувати формування особовим складом, тому що спостерігається суттєвий відтік кадрів.

Про це в коментарі "Апострофу" заявив координатор “Інформаційного опору" Костянтин Машовець.

Читайте такожБійці Азову показали відео знищення БМП окупантів на Світлодарській дузі

"Це спрямовано на те, щоб доукомплектувати, тобто зберегти рівень їх бригад і полків, до рівня, який хоча б забезпечить їм мінімальну боєздатність. Навряд чи може йти мова про якісь наступальні операції. Вони знаходяться не в тому стані. Їх рівень боєздатності не дозволяє їм проводити якісь широкі наступальні операції", - пояснив він

Машовець підкреслив, що зараз у бойовиків спостерігається нестача кадрів, і на це є свої причини.

"По-перше, значну кількість особового складу становлять російські найманці, так звані добровольці. Вони починають їхати додому. По-друге, розчаровуються і місцеві. По-третє, багатьом не подобаються умови служби. Тому у них спостерігається недокомплект. В крайньому випадку, вони можуть ввести строкову службу. Але це крайній випадок - коли вводиться загальна військова готовність", - додав Машовець.

Як повідомляв УНІАН, російське окупаційне командування під виглядом командно-штабних навчань «територіальної оборони» планує приховано провести чергову мобілізацію на тимчасово окупованій території Донецької і Луганської областей.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram