Понеділок,
25 вересня 2017
Наші спільноти

За два роки проведення АТО небойові втрати складають 1294 військовослужбовці - Матіос

За два роки від початку проведення АТО небойові втрати складають 1294 військовослужбовці, 405 з яких – через хвороби.

Фото УНІАН
Фото УНІАН

Про це в ефірі 5-го каналу заявив заступник генерального прокурора України – головний військовий прокурор Анатолій Матіос.

На лікуванні за кордоном перебувають 17 українських військових

"За період 2014-2016 років обліковано безповоротні такі втрати: загинуло 1294 військовослужбовців, смерть яких стосується небойових безповоротних втрат. І настали з наступних причин: дорожньо-транспортні пригоди – 112 випадків, отруєння, в тому числі, наркотичними, алкогольними засобами – 96 випадків, самогубство – 259 випадків, умисне вбивство – це один одного – 121 випадок, нещасні випадки – каліцтва, травматизм – 148 випадків, порушення правил пожежної безпеки, поводження зі зброєю та боєприпасами – 111 випадків, порушення заходів безпеки – 40 випадків, захворювання – 405 фактів, коли наступила смерть внаслідок хвороби, інші підстави – 2", – розповів він.

Матіос наголосив: "Про що це говорить, особливо 405 від хвороб? Це не якість проведення призовної комісії, тому що сільський чи районний, чи інший лікар порахував, що Іван, який не має роботи, повинен іти служити і він здоровий, коли в нього наявні ознаки відкритої форми туберкульозу чи ще там щось".

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку