Бійця ЗСУ спробували "мобілізувати", коли він вже воює під Бахмутом / скріншот

Українського військового спробували "мобілізувати" до лав ЗСУ, коли він вже знаходиться на передовій під Бахмутом (Донецька область). Нагадаємо, що сьогодні президент України повідомив гарні новини щодо цього напрямку.

Відповідний "терміновий" виклик з військомату хлопець отримав, знаходячись в окопах на передовій. Під час розмови його спробували звинуватити в ухилянні від армії. Відповідний ролик опублікував телеграм-канал "Реальная война". 

Боєць ЗСУ не знав плакати йому з цього, чи сміятися та емоційно відповів, що там вже зовсім "йобну**сь". 

Відео дня

"Бл**ь, ви шо, йобну**сь, мужики...Я зараз тут під Бахмутом", - сказав військовий. 

Мобілізація в Україні - адвокат пояснив, які дії вважати незаконними

Нагадаємо, що наразі в Україні діє воєнний стан через повномасштабне вторгнення РФ на нашу територію. Він передбачає мобілізацію. Буквально 7 березня Верховна рада Україні продовжила дію відповідного закону.

Наразі в мережі досить часто ширяться відео та повідомлення щодо того, як у військоматах помилково або силоміць "запрошують" українців до армії. 

Як нещодавно прокоментував адвокат Станіслав Польовий, такими діями представники військоматів доволі часто порушують закон.

Він відзначив, що заходи адміністративного примусу до українців можуть застосовуватися виключно в тих випадках, коли вони відмовляються прибути до територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Тоді правоохоронці мають право затримати правопорушників не більше ніж на три години. 

Вас також можуть зацікавити новини: