Україна незабаром має отримати винищувачі F-16 / фото Getty Images

Авіаційний експерт Богдан Долінце назвав ймовіірну причину перебазування російських літаків на більш віддалені від лінії фронту аеродроми, про що повідомляло Британське міністерство оборони, передає 24 канал.

На його думку, зміна місця дислокації російської авіації - певні заходи з підготовки до появи літаків F-16 в українському небі, адже винищувачі матимуть більшу дальність ураження саме повітряних цілей.

При цьому експерт оцінив, чи зміниться ефективність російських повітряних сил після відповідного перебазування літаків.

Відео дня

"Перебазування на більш далекі аеродроми навряд чи вплине на зменшення або інтенсивність використання російської військової авіації. Однак це може призвести до того, що удари чи запуски російської авіації стануть більш прогнозованими. Адже їх можна буде виявляти раніше, і залишиться більше часу для підготовки до таких нальотів", - заявив експерт.

Винищувачі F-16 для України - актуальне

Нагадаємо, Данія дала Україні дозвіл використовувати передані винищувачі F-16 для ураження військових цілей на території Росії. Однак військові експерти вважають, що це може бути не найкращим варіантом для них.

На думку експертів, Україні доведеться бути більш обережною зі своїми F-16, оскільки вона отримує їх не так вже й багато, і Київ не може дозволити собі зазнати величезних втрат.

Вас також можуть зацікавити новини: