У Росії вночі було гучно / фото Telegram-каналу "Крымский ветер"

Цієї ночі дрони атакували аеродром в російському Єйську. Зафіксовано кілька вогнищ.

Про це повідомляє моніторингова група "Кримського вітру" з посиланням на дані супутникової зйомки. Пожежі помічені у районі будівель біля східного кінця злітно-посадкової смуги. Вони належить аеродрому, але їхнє призначення невідоме.

Крім того, було атаковано Іллінський НПЗ у Краснодарському краї. "Кримський вітер" вказує також про приліт в районі Волгоградського НПЗ, який належить ПАТ Лукойл- Волгограднафтопереробка. За словами місцевих мешканців, у Волгограді цієї ночі чули близько 40 вибухів.

Водночас Міноборони РФ заявляє про перехоплення понад 100 дронів. Зокрема, 70 БПЛА нібито перехопили над окупованим Кримом та акваторією Чорного Моря та ще 43 - у Волгоградській області. Також стверджується, що були знищені шість безекіпажних катерів ВМС України.

Атаки на РФ 

19 червня лунали вибухи на ростовських нафтобаз "Азовська" та "Азовнафтопродукт", які загалом нараховують 22 резервуари з паливом.

Минулої доби спецпризначенці СБУ вразили склад паливно-мастильних матеріалів АТ "Тамбовнафтопродукт" та нафтобази "Енемська" ТОВ "ЛУКОЙЛ-Югнафтопродукт". 

Політолог Тарас Загородній зазначив, що українські дрони б’ють по росіянам найефективнішими санкціями. Цього тижня Служба Безпеки підірвала одразу чотири нафтобази росіян. 

Вас також можуть зацікавити новини: