Дикий пояснив. учому проблема з ударами по виробництву дронів у РФ / Колаж УНІАН, фото 92 ОМБр ім. кошового отамана Івана Сірка

Україна не може вдарити по дроновому виробництву в Росії, бо основна зборка продукції відбувається в Китаї. Про це сказав ветеран російсько-української війни, колишній командир роти батальйону "Айдар" Євген Дикий в ефірі Радіо NV. 

"На жаль, ми поки не можемо нічого зробити з виробництвом "Шахедів" з дуже неприємної  причини, ймовірно, що в Росії тільки відбувається їх фінальна зборка. Бо все приїжджає з Китаю. А в Росії тільки гайки докручують.  І тому виловлювати місця,  де просто докручують фінальну гайку і наклеюють лейбочку - то невдячна справа", - наголосив він.  

При цьому додав, що Сили оборони України "випасають" все те, де дійсно задіяне російське виробництво і послідовно "вимикають" ці виробничі ланцюжки.

Відео дня

"А спецефекти, які відчуває на собі російське населення, - це просто "бонуси" Чесно кажучи, мені інколи приходять навіть такі нехороші думки, що можливо б нам вартувало трошки збільшити ефекти для населення", -  сказав Дикий.  

За його словами, враховуючи те, з яким ворогом ми воюємо, доречно було б менше проявляти "джентельменство" в питанні обстрілів території Росії.

Він зазначив, що потужний ефект в російських соцмережах викликала ситуація, яку можна назвати "ковер-самолет", коли закривалися аеропорти і тисячі людей по кілька днів не могли нікуди вилетіти.  

"У росіян зараз набагато більший резонанс від того, що закривають аеропорти, аніж від того, скільки приїжджає цинкових трун, а точніше чорних пластмасових мішків з їх убитими солдатами. Ми побачили шалене соціальне розшарування в Росії. Тих, кого вбивають на СВО, нікому в Росії не шкода, вони для них непотріб, який поїхав за гроші воювати. А ті, котрі літають і накопичуються в портах, то це інший прошарок – це та Росія, яка звикла добре жити і яка чомусь шокована, що на четвертий рік війни порушується трошки їх рівень життя", - зазначив Дикий.

За його словами, нам вартувало б цей  психологічний фактор врахувати і спеціально спланувати деякі операції, щоб пересічний росіянин відчув реально, що в нього вдома війна, яку його країна затіяла, і тому тепер він відчуватиме дискомфорт. При цьому зазначив, що Україна не наносила удари по жодному російському цивільному аеродрому, а в них просто припиняють польоти, коли поруч пролітають наші дрони. При цьому він нагадав, що широкомасштабне вторгнення Росії на територію України почалося з ударів по цивільному аеропорту Бориспіль.

Удари по Росії - новини

Як повідомляв УНІАН, коли Україна запускає дрони у повітряний простір Росії, то там зупиняється робота аеропортів.

Засновник благодійної організації "Реактивна пошта", військовий експерт Павло Нарожний зазначає, що це призводить до великих фінансових втрат країни-агресора.

Він сказав, що  декілька авіаційних експертів робили калькуляцію, скільки РФ втрачає на всіх оцих переспрямовуваннях, зупинках рейсів, і з’ясували, що мова йде про десятки мільярдів російських рублів, тобто дуже великі суми з огляду на те, скільки ми витрачаємо на виготовлення та запуск цих дронів. .

За його словами, повітряний транспорт для росіян дуже важливий, адже в Росії є регіони, до яких з Москви неможливо добратися жодними іншими шляхами, окрім як літаком.

Вас також можуть зацікавити новини: