
У який спосіб захищати власну країну, мають вирішувати самі українці, заявив заступник командира Третьої окремої штурмової бригади Максим Жорін.
"Слід усвідомити, нарешті, що не можна воювати наполовину - трохи воювати, трохи гратися в правила і заборони, бити чи не бити по ворожій території", - зазначив він.
За його словами, в Україні повноцінна війна, де метою Росії є повне знищення нашої держави.
"Тому ми обов'язково повинні завдавати ударів по всіх їхніх об'єктах - по військових, інфраструктурних, стратегічних об'єктах, знищувати їхню логістику. Тільки в цьому випадку можна вважати, що ми робимо все для перемоги", - вважає боєць.
Він припустив, що союзники ще можуть грати в якусь "толерантність" із РФ.
"У нашій боротьбі вже будь-які "червоні лінії" абсурдні, а в який спосіб захищати власну країну, мають вирішувати самі українці", - підсумував Жорін.
Удари по Росії зброєю США
Нагадаємо, державний секретар США Ентоні Блінкен підтвердив дозвіл Україні застосовувати американську зброю для ударів по території РФ.
Пояснюючи рішення американської влади Блінкен зазначив, що російські війська "зосереджуються на російській стороні кордону, а потім нападають на Україну". У зв'язку з цим Київ попросив Вашингтон використати американську зброю проти Росії, і президент Байден "схвалив".