Опубліковано архівне відео за 24 лютого 2022 року / колаж УНІАН, скріншоти

Командувач Сухопутних військ ЗСУ, генерал-лейтенант Олександр Павлюк показав, як українські бійці 24 лютого 2022 року зустрічали російські вертольоти з десантом, що рухалися через Київське море.

Відповідне відео він опублікував у себе в Telegram-каналі.

"Шайтан" - командир відділення зенітного взводу ПЗРК 58 окремої мотопіхотної бригади. Його відділення одне з перших зустрічало ворожі вертольоти з десантом, які рухалися через Київське море. Тоді розрахунок відпрацював вдало", - йдеться у підписі до відео.

За словами "Шайтана", цей день для всіх був страшним і сумним.

"Перебували з побратимами на бойовому чергуванні із захисту нашої держави. Випала доля нам зустріти перші вертушки, які проходили через Київське море. Завдяки злагодженому відділенню, працьовитості наших хлопців, ми відпрацювали по них. На радість нам, було два попадання, дві вертушки ми втопили. Туди їм і дорога!" - заявив він на відео.

Втрати Росії в Україні

Нагадаємо, за даними Генштабу ЗСУ, від початку широкомасштабного вторгнення Росії Сили оборони України знищили щонайменше: літаків - 359, вертольотів - 326.

А загальні бойові втрати Росії в Україні в особовому складі з початку широкомасштабної війни попередньо становлять 531 980 осіб.

Вас також можуть зацікавити новини: