Жданов попередив про серйозну небезпеку 23 і 24 серпня / фото ua.depositphotos.com

Військовий експерт Олег Жданов попередив про серйозну небезпеку 23 та 24 серпня – у День Державного Прапора та День Незалежності України.

Свої побоювання з цього приводу він висловив в YouTube.

"Наземна обстановка – без змін, повітряна обстановка – вчора літак Су-34, фронтовий бомбардувальник завдав ракетних ударів по інфраструктурі Житомирської області. Тобто та загроза, про яку ми постійно говоримо, вона вчора проявилася, і я так припускаю, що це був пробний крок", – заявив Жданов.

Відео дня

"Росія, швидше за все, готується, до якоїсь капості проти нас напередодні свят, що наближаються, Дня Прапора та Дня Незалежності України (23-24 серпня)", – додав експерт.

Нагадаємо, 16 серпня, мер Житомира Сергій Сухомлин повідомив про серії вибухів за містом під час повітряної тривоги. Міський голова пов'язав атаку окупантів зі вибухами на військових об'єктах росіян у Криму.

Раніше Жданов попередив, що найближчим часом Росія може завдати ракетних ударів по Києву:

"До Києва можуть дістати ракети, які будуть пускатися з літаків. У тому числі з винищувальної авіації, якщо вони застосують ракети "повітря - земля". А, може бути, знову прилетять Ту-22М3 з ракетами Х-22. Вони дістають практично до середини України".

Вас також можуть зацікавити новини: