Росіяни не можуть захиститись від українських атак / колаж УНІАН / фото facebook.com/іvan.kirichevsky, Вікіпедія

ГУР підтвердило знищення російського буксира "Сатурн" біля Криму у ніч проти 6 червня. Українські оновлені дрони змогли вразити ворожі судна попри плавучі загородження росіян, які називаються бони, повідомив експерт Defence Express Іван Киричевський в ефірі Radio NV

Він пояснив, що такі загородження, як бони, росіяни ставлять абсолютно скрізь, де є їхні точки базування, зокрема, де флот у тимчасово окупованому Криму або в Новоросійську, або навколо Кримського мосту. Однак, такі "захисти" їм не допомогли і морські дрони ГУР зуміли уразити ціль.

"Важливий саме той аспект, що у цій атаці, яка завершилась, на перший погляд, всього-на-всього потопленням двох нікому не потрібних буксирів, бони не змогли нічого затримати. Наші катери попливли і наробили росіянам трохи біди", - наголосив Киричевський.

Відео дня

Експерт звернув увагу, що українські катери-камікадзе після відповідного апгрейду ці перешкоди навчилися долати. Він впевнений, що ураження буксирів - це лише початок. 

"Це перевірка в реальних умовах, це навіть не тренування. Обкатка в реальних умовах. Вийшло на буксирах, вийде на чомусь більш вагомому", - сказав аналітик. 

Ураження російського "Сатурна" - новини, які варто прочитати

Представник ГУР Андрій Юсов заявив про знищення російського судна в Чорноморській акваторії у ніч проти 6 червня. За його словами, операція стала можливою в результаті прориву морських фортифікацій, які будував ворог.

Згодом в розвідці показали знищення російського буксира в Криму та повідомили, що це судно "Сатурн".

"Сатурн" більше не попливе - спецпризначенці ГУР знищили російський буксир", - йдеться у повідомленні.

Вас також можуть зацікавити новини: