Четвер,
24 серпня 2017
Наші спільноти

Ющенко заговорив про азійські ініціативи України

Закінчується візит Президента до Кореї

Азійський напрямок зовнішньої політики України необхідно посилювати.

Як передає кореспондент УНІАН, таку думку висловив Президент України Віктор ЮЩЕНКО, виступаючи в Корейському університеті.

За його словами, на фоні стратегічного устремління України в ЄС і НАТО, Україна не повинна забувати про азійський напрямок. «На тлі європейських і євроатлантичних пріоритетів окреме слово хочу присвятити темі відносин з лідерами азійського простору. Україна глибоко зацікавлена у зміцненні цього напрямку в своїй зовнішній політиці», - наголосив В.ЮЩЕНКО.

За його словами, необхідно відродити і посилити відносини з країнами цього регіону.

«Саме тут ми бачимо важливі практичні перспективи співпраці. І серед наших партнерів в Азії Республіка Корея займає особливе місце», - зазначив Президент, додавши, що грунтом для зростання співпраці є збільшення торгівлі між двома країнами протягом останніх років. «Ми спільно маємо значний промисловий та науковий потенціал, який робить нас вигідними партнерами у багатьох сучасних проектах», - сказав В.ЮЩЕНКО.

Він зазначив, що необхідно визначити конкретні завдання двосторонньої співпраці на найближчу перспективу і забезпечити їхню реалізацію. «І Україні, і Кореї потрібні спільні технологічні ініціативи, які вестимуть наші держави до економічного, торгівельного і наукового лідерства у світі», - підкреслив В.ЮЩЕНКО.

 

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку