Ілюстрація / REUTERS

Про це повідомляє «Голос Америки».

Американський закон також розширений на всіх, кого звинувачують у порушенні прав людини. Зростає тиск на інші європейські країни наслідувати їхній приклад.

Білл Броудер, генеральний директор Hermitage Capital, який успішно боровся, щоб закон Магнітського підписали в США, тепер продовжує боротьбу в Британії. Він вірить в успіх справи і переконаний, що дії Москви в Україні та Сирії цьому сприяють:

Відео дня

«Поведінка Росії протягом останніх двох років настільки шокує, що стало можливим навіть переконати виконавчу владу, що це буде правильним кроком».

Читайте також"Список Магнітського" може поповнитися тридцятьма новими іменами

Проект британського закону Магнітського обговорюється як поправка до ширшої частини законодавства під назвою Акт кримінальних фінансів. Ендрю Фоксолл, керівник програми щодо Росії в аналітичній групі «Товариство Генрі Джексона», стверджує:

«Акт покликаний розширити сферу застосування законів, що стосуються Магнітського, щоб перенести їх у набагато глобальніший контекст».

Як повідомляв УНІАН, мінфін США вніс до "списку Магнітського" п'ятьох росіян, серед яких опинився голова Слідчого комітету Росії Олександр Бастрикін.