Перший заступник Міністра оборони України Олександр Олійник зустрівся із заступником Генсекретаря НАТО Александром Вершбоу

15:33, 11 грудня 2013
Військо
0 0

10 грудня 2013 року в рамках візиту до штаб-квартири НАТО перший заступник Міністра оборони України Олександр Олійник зустрівся із заступником Генерального секретаря НАТО Александром Вершбоу.

Під час зустрічі було обговорено хід підготовки проектів Річної національної програми співробітництва України з НАТО на 2014 рік та Підсумкового документу (Оцінки) участі України у Процесі планування та оцінки сил у 2013 році. Було відзначено вагомий внесок України в операції та місії під проводом НАТО, а також результативну імплементацію проектів практичної кооперації з Альянсом в оборонній сфері, зокрема Програми НАТО “Удосконалення військової освіти”, залучення України до багатонаціональних проектів в рамках Концепції “Розумна оборона”.

Перший заступник керівника вітчизняного оборонного відомства відзначив важливість підтримання воєнно-політичного діалогу між Україною та Північноатлантичним альянсом, а також підтвердив наміри на продовження конструктивного партнерства нашої держави з НАТО.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter