Порошенко пообіцяв переозброїти армію

12:23, 01 вересня 2014
Військо
0 0

Українська армія буде об'єктом першочергової уваги держави, а військовослужбовці повертають собі статус справжньої еліти суспільства.

Фото УНИАН
 

Таку заяву зробив президент Петро Порошенко, виступаючи у військовому ліцеї ім. І. Богуна 1 вересня, йдеться в повідомленні прес-служби глави держави. "Сьогодні в Україні підвищується престижність військової служби, а ті, хто служить у збройних силах, по праву повертають собі статус справжньої еліти суспільства. Вперше за час існування сучасної України військові стали об'єктом любові, підтримки і гордості всього народу. Я знаю, що така солідарність додає впевненості та мужності", - сказав Петро Порошенко.

Читайте такожПорошенко обіцяє кадрові висновки у зв'язку з останніми подіями в зоні АТО

Він підкреслив, що армію чекає переозброєння, а поява високотехнологічної зброї вимагає не тільки військового таланту, але й високого інтелектуального рівня.

Глава держави констатував, що сьогоднішній День знань країна зустрічає у надзвичайно складний для неї час. "Ситуація ще більше загострилася в останні дні. Проти України почалася пряма, неприхована агресія з боку сусідньої держави. Це докорінно змінює обстановку в зоні бойових дій, ставить нові, більш складні питання перед нашими силовими структурами", - зазначив він.

Президент зазначив, що в даний час військовослужбовці "демонструють високий професіоналізм, патріотизм і, головне, безмежну відданість Україні". "Перед вами гідні приклади служіння Батьківщині, тому що серед учасників АТО - ваші батьки, брати, родичі і друзі", - сказав Петро Порошенко.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять випускників ліцею, які віддали своє життя, захищаючи Україну.

Петро Порошенко також коротко поспілкувався з батьками ліцеїстів, які були присутні на церемонії.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter