Київський мер обіцяє зробити метро безплатним

19:15, 13 листопада 2008
Різне
1208 0

Для малозабезпечених

Київський міський голова Леонід ЧЕРНОВЕЦЬКИЙ обіцяє зробити метро для малозабезпечених киян безплатним.

Про це УНІАН повідомили у прес-службі Київської міської державної адміністрації.

«У мене особисто весь час болить душа за тих, хто опинився зараз у злиднях. Я дав доручення своїй команді розробити програму, згідно з якою малозабезпечені люди зможуть користуватися безкоштовно міським транспортом. Зокрема, близько 100 тис. київських пенсіонерів та ветеранів, які раніше не мали такої пільги, зможуть безкоштовно їздити в метро», - наголосив Київський міський голова.

Мер Києва також назвав «суто популістським рішенням» створення урядової комісії з вивчення тарифів на комунальний транспорт .

«На відміну від київської влади, уряд не виділяє комунальному транспорту жодної копійки. В інших країнах програми оновлення рухомого складу фінансуються з держбюджету. Вони не шкодують сотні мільйонів євро, аби зробити транспорт зручним та безпечним. Я пропоную нашим урядовцям не кидатися політичними гаслами, а закласти в бюджет 1 мільярд гривень на утримання та розвиток метрополітену. Це дасть змогу зробити метро безкоштовним для малозабезпечених киян», - заявив Л.ЧЕРНОВЕЦЬКИЙ.

Він наголосив, що сьогодні, незважаючи на фінансову кризу, міська влада продовжує фінансування комунального транспорту, аби захистити малозабезпечених киян від зростання вартості перевезень.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter