Житель Австралії став першою офіційною людиною без статі

21:38, 15 березня 2010
Різне
2460 0

Тепер папери в порядку

Житель Австралії на ім`я Норрі Мей-ВЕЛБІ (Norrie May-Welby) став першою людиною, чию стать у офіційних документах зазначено як невизначена (not specified), пише 15 березня британська The Daily Telegraph.

Н.МЕЙ-ВЕЛБІ народився в Шотландії, передає Лента.ру. Його стать при народженні була чоловічою. У віці семи років він разом із батьками переїхав до Австралії. У віці 28 років, у 1990 році, Н.МЕЙ-ВЕЛБІ було зроблено операцію зі зміни статі. Однак за деякий час після перетворення на жінку Н.МЕЙ-ВЕЛБІ припинив приймати гормональні препарати, оскільки вважав, що жіноча стать йому теж не підходить.

Наразі Н.МЕЙ-ВЕЛБІ 48 років, і він не вважає себе ні чоловіком, ні жінкою. З точки зору ВЕЛБІ, будь-яке зазначення його статі в офіційних документах було б неприпустимою брехнею. В зв`язку з цим ВЕЛБІ звернувся до влади австралійського штату Новий Південний Уельс із проханням внести відповідні зміни до його документів. Австралієць доповнив своє прохання довідками від лікарів, які не змогли визначити стать цієї людини, й влада пішла ВЕЛБІ назустріч.

Наприкінці минулого року права не належати ні до чоловічої, ні до жіночої статі домоглися індійські євнухи. Проте, в офіційних документах вони мають стать, що зазначається як "інша" (other).

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter