Квитки на Джорджа Майкла в Києві коштують від $30 до $1500 (додані фото)

20:56, 02 липня 2007
Різне
1544 0

Сцена сягатиме 30 метрів

У Києві на стадіоні НСК «Олімпійський» розпочато монтаж сцени для концерту Джорджа Майкла, який відбудеться 9 липня у рамках світового турне співака. Про це на брифінгу в понеділок повідомив координатор туру Джордж КУПЕР.

Координатор світового туру Джорджа Майкла Джордж Купер

За його словами, для встановлення сцени прибула спеціальна бригада з Лондона зі 160 осіб, яким також допомагатимуть українські робітники.

Сцена сягатиме заввишки близько 30 метрів і складатиметься з трьох поверхів, на яких розміщатимуться музиканти, повідомив координатор туру Джорджа Майкла. Сам співак переміщатиметься по всіх поверхах сцени. Д.КУПЕР також повідомив, що спорудження сцени займе більш як 1000 годин, робітники працюватимуть у дві зміни: удень англійська бригада, уночі – українська.

Іноземців, що працюють над установленням сцени, як зазначив координатор туру, обслуговують “свої кухарі”. “Але не тому, що наш персонал має харчуватися по-особливому, просто це легше контролювати», – сказав він.

Концертна апаратура, за словами Д.КУПЕРА, прибуде до Києва вночі перед концертом на 24 хурах.

Координатор висловив задоволення роботою українських промоутерів концерту Джорджа Майкла.

Директор компанії «Євро-шоу», організатор концерту Джорджа Майкла Сергій Галузін

Як зазначив організатор концерту Джорджа Майкла в Україні, директор компанії «Єврошоу» Сергій ГАЛУЗІН, загалом планується продати 35 тис. квитків вартістю від 150 грн. до 7,5 тис. грн. За його словами, добре розкуповуються квитки всіх номіналів, водночас великою популярністю користуються «платинові VIP-квитки» вартістю 5–7,5 тис. грн. “Ці квитки є дефіцитом, – сказав він. – Ми розповсюджуємо їх переважно серед знайомих. Загалом їх 500».

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter