этот материал доступен на русском

Ігор Петрашко, “Укрлендфармінг”: компанія “Райз” завжди виконувала всі взяті на себе зобов‘язання

18:16, 05 лютого 2019
Агро
421 0
Компанія “Райз” завжди виконувала всі взяті на себе зобов‘язання / фото УНІАН

Сьогодні в деяких ЗМІ з‘явилася інформація,  що найближчим часом Верховний суд України має розглянути спір між компанією “Райз”, яка входить в Групу компаній “Укрлендфармінг” і належить Олегу Бахматюку, та компанією Nuseed  на суму близько 2.5 млн євро. На жаль, ряд ЗМІ, не очікуючи рішення суду, почали звинувачувати “Райз” в якихось зловживаннях.

Заступник генерального директора Групи компаній “Укрлендфармінг” Ігор Петрашко заявив: “Компанія “Райз” працює на ринку вже більше 20-ти років і є одним з флагманів індустрії. Прикро, що виникають конфліктні ситуації, - разом із тим, ми вирішуємо їх шляхом переговорів та в правовому полі, із врахуванням інтересів наших партнерів та кредиторів.

Діяльність компанії “Райз” вже кілька років активно блокується компанією “Нібулон”, яка для цього використовує різноманітні і часто, необ’єктивні, аргументи. Такі дії,  зрозуміло, призводять до проблем з розрахунками “Райз” з контрагентами. Наші партнери і контрагенти в більшості з розумінням ставляться до ситуації, в якій опинилась компанія “Райз”, і підтримують нас.

Ми завжди відкриті до рівноправного діалогу і сповідуємо принцип прозорості в пошуку і прийнятті взаємовигідних рішень».

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter