Чому важливо платити за світло вчасно: основні причини

Для забезпечення стабільної роботи об'єктів критичної інфраструктури громадяни мають вчасно і в повному обсязі розраховуватися за отримані комунальні послуги, зокрема за світло. Це передбачено Законом України "Про ринок електричної енергії". Навіть попри ворожі обстріли житлово-комунальні підприємства продовжують працювати у штатному режимі та надають споживачам усі необхідні послуги. Кожен оплачений рахунок дає можливість оперативно виконувати аварійні роботи та безперервно постачати енергоресурси до домівок українців.

Сьогодні існують зручні онлайн-сервіси, що дозволяють будь-де та в будь-який час платити за спожиту електроенергію. Зробити це можна, наприклад, на сайті Portmone. Детальніше — читайте в статті.

Як оплата комунальних рахунків допомагає підтримувати економічний фронт

Оплата рахунків за комунальні послуги в умовах воєнного стану — важливий крок для підтримки економіки держави. Несвоєчасне виконання цього обов’язку може мати негативні наслідки як для споживачів, так і для надавачів послуг.

Відео дня
  • По-перше, якщо не платити за використані енергоресурси, накопичуватиметься заборгованість. Постачальник має право припинити надання послуг боржникам і стягнути гроші через суд. Це унеможливлює комфортне життя і тягне за собою значні фінансові витрати.
  • По-друге, несплата рахунків ставить під загрозу стабільність роботи енергосистеми. Нестача коштів для підтримки та ремонту електромереж, що страждають від ракетних обстрілів, може призвести до повного блекауту. Кожен українець має усвідомлювати відповідальність за життєздатність країни та оплачувати отримані рахунки. Це важливий внесок у спільну перемогу над ворогом, що допомагає державі уникнути найгірших сценаріїв. 

Як заплатити за світло: зручна онлайн-платформа для споживачів електричної енергії

Для багатьох українців щомісячна оплата комунальних рахунків — це складний процес, що асоціюється зі складними розрахунками та довгими чергами в касу. На щастя, сьогодні можна заплатити за електроенергію просто з дому. Однією з найзручніших платформ вважається Portmone. Завдяки інтуїтивно зрозумілому алгоритму оплати та детальним підказкам на сайті та в застосунку, проблем не виникне навіть у новачків. А гроші на рахунки постачальників електроенергії надходять майже миттєво.

Щоб сплатити за електроенергію, використовуючи можливості платформи, необхідно виконати декілька простих кроків:

  1. Перейти на сайт Portmone, в головному меню вибрати розділ "Комунальні послуги" та ввести свій регіон.
  2. Натиснути на категорію "Електроенергія" — на сторінці з’явиться список компаній, послуги яких можна оплатити на сайті.  
  3. Вибрати необхідного постачальника, натиснувши на відповідну іконку. Щоб пришвидшити процес, можна скористатися рядком пошуку.
  4. Після переходу на сторінку оплати ввести номер особового рахунку, заповнити всі поля форми та натиснути на кнопку "Оплатити". Якщо якесь обов’язкове поле буде не заповнене, система не дозволить перейти до наступного кроку.
  5. Ознайомитися з сумою рахунку. За необхідності її можна змінити.
  6. Вказати дані банківської картки та email.
  7. Підтвердити транзакцію — на ваш номер буде відправлено SMS з кодом, який необхідно ввести у відповідне поле.

Готово — після опрацювання платежу ви отримаєте квитанцію на електронну пошту. Її можна буде завантажити на комп’ютер чи мобільний пристрій та видрукувати. 

До речі, зареєстровані користувачі, що створили адресу в особистому акаунті, мають змогу отримувати виставлені за нею електронні платіжки та розраховуватися в один клік з усіма постачальниками одразу.

Завдяки Portmone ви матимете змогу швидко, легко та абсолютно безпечно розраховуватися за світло, дотримуючись правил платіжної дисципліни під час повномасштабної війни. Скористайтеся зручними онлайн-інструментами та заощаджуйте час на виконанні регулярних транзакцій.