Норвегія допоможе Україні з газом / фото ua.depositphotos.com

Президент України Володимир Зеленський заявляє, що Норвегія готова забезпечити Україну необхідним обсягом газу на цю зиму.

Про це глава держави сказав у вечірньому зверненні до українців. На його думку, роль Норвегії в захисті Європи може стати історичною.

"Дякую Норвегії за дуже потужні рішення, які вже ухвалені та які ще готуються. Це стосується і збройної підтримки. Роль Норвегії може стати справді історичною в захисті Європи, якщо реалізуємо все те, про що зараз говоримо", - сказав Зеленський.

Відео дня

Президент додав, що це стосується і підтримки української енергосистеми.

"Зокрема, я дякую Норвегії за готовність допомогти забезпечити Україну необхідним обсягом газу на цю зиму", - сказав президент.

Війна в Україні: допомога Норвегії

Як повідомляв УНІАН, сьогодні, 3 січня, Зеленський провів телефонну розмову з прем’єр-міністром Норвегії Йонасом Гаром Стере. Глава держави розказав норвезькому прем'єру про актуальні оборонні потреби України.

Уряд Норвегії минулого року ухвалив рішення про надання фінансування в розмірі 195 мільйонів доларів для закупівлі газу для України.

Крім того повідомлялося, що Норвегія відправить десять мостів в Україну для відновлення проїзду у постраждалих від бойових дій областях.

Вас також можуть зацікавити новини: